Szukam opiekunki

OSOBY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO - PRACA W NIEMCZE

Zobacz wszystkie ogłoszenia LSJ
2011-03-16
Opis stanowiska: W związku z otwierającym się rynkiem niemieckim oferujemy Państwu atrakcyjną pracę blisko granicy Polski dla opiekunek osób starszych w domach opieki oraz w domach u podopiecznych. Do zadań opiekunki należy - pomoc w utrzymaniu higieny osobistej (pielęgnacja skóry i włosów, kąpiele, higiena jamy ustnej, pomoc w toalecie, ubieranie) - pomoc w przemieszczaniu się (używanie podnośnika, sprawdzanie i obsługa wózka inwalidzkiego) - utrzymywanie właściwej diety podopiecznego (planowanie jadłospisu, przygotowywanie i podawanie posiłków) - asystowanie w codziennej aktywności (rozrywka, edukacja) - nadzorowanie przyjmowania przepisanych lekarstw - zajęcia domowe (słanie łózka, pranie, prasowanie, zakupy) - ustalanie z podopiecznym harmonogramu dnia i planowanie przerw w pracy opiekuna. Oferta dla osób przebywających zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Rekrutacja: Rozmowy kwalifikacyjne będą się odbywały w połowie kwietnia 2011. Wynagrodzenie: - wynagrodzenie miesięczne: 1400-2000 Euro brutto - średnio 40 godzin pracy w tygodniu - umowa o pracę. Wymagania: - doświadczenie (praktyka) w sprawowaniu opieki personalnej - znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym (mile widziany certyfikat Goethe Institut lub chęć do jego uzyskania) - pozytywne nastawienie. Zapewniamy: pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy o skierowanie do pracy, w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu. Dokumenty: Zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: opieka@lsj.pl LSJ AGENCJA PRACY ul. Celna 1, 70-644 Szczecin licencja 4440
Miejscowość:
Niemcy
Informacje
Gotowanie
Tak
Sprzątanie
Tak
Kontakt
Telefon:
0918145252
Twoje konto

x