Regulamin portalu dobra-opieka.pl

 

 1. Regulamin określa ogólne zasady korzystania z forum dyskusyjnego dobra-opieka.pl, które umożliwia użytkownikom darmowe, umieszczanie wpisów, wypowiedzi, postów, opinii i komentarzy oraz prawa i obowiązki użytkowników. W kwestiach, które nie są zawarte w Regulaminie, zastosowanie mają przepisy powszechnie obowiązującego w polskim prawie cywilnym i karnym.

 2. Portal dobra-opieka.pl, jest serwisem umożliwiającym użytkownikom nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z innymi użytkownikami serwisu, celem wzajemnej wymiany opinii, poglądów, komentarzy oraz korzystania z informacji i materiałów zamieszczonych w serwisie.

 3. W chwili rejestracji użytkownik zyskuje prawo do korzystania z usług świadczonych w ramach serwisu dobra-opieka.pl, a co za tym idzie do:

  - nawiązywania kontaktów z innymi użytkownikami;

  - umieszczania własnych danych celem pozyskania kontaktów z pozostałymi użytkownikami;

  - korzystania z wyszukiwarki celem uzyskiwania pożądanych informacji zawartych w serwisie;

  - zamieszczania w serwisie ogłoszeń;

  - prowadzenia dyskusji na forum;

  - dzielenia się z innymi użytkownikami informacjami dotyczącymi możliwości pracy;

  - wymianą opinii na temat pracodawców.

 4. Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo dostępu i edycji swoich danych osobowych (ich poprawiania, uzupełniania).

 5. Wszelkie treści zawarte w serwisie dobra-opieka.pl stanowią własność serwisu.

 6. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.

 7. Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania postanowień Regulaminu.

 8. Uczestnicy forum publikują swoje wypowiedzi i opinie na własną odpowiedzialność. Właściciel serwisu dobra-opieka.pl nie odpowiada za treści zamieszczane przez uczestników dyskusji.

 9. Użytkownik nie może publikować treści:

  - sprzecznych z polskim prawem lub nakłaniających do złamania go;

  - wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc;

  - uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady sieciowej Netykiety;

  - przekazów reklamowych poza miejscami do tego wyznaczonymi;

  - tej samej treści wiele razy;

  - odnośników do materiałów bezpośrednio zawierających wyżej wymienione treści.

 10. Z portalu dobra-opieka.pl mogą korzystać użytkownicy niezależnie od faktu posiadania konta, administracja portalu zastrzega jednak, ze osoby nie posiadające stałego (zarejestrowanego) konta nie posiadają dostępu do wszystkich funkcjonalności portalu. Użytkownicy, którzy nie posiadają zarejestrowanego konta na portalu dobra-opieka.pl mogą jedynie przeglądać zasoby portalu dobra-opieka.pl lub w inny sposób korzystać z forum jako użytkownicy anonimowi (bez stałego, zarezerwowanego dla nich nicku). Zastrzega się także, wprowadzenie w przyszłości inne zróżnicowanie funkcjonalności portalu dobra-opieka.pl, w zależności od potrzeb, obowiązującego prawa itp.

 11. Administracja zastrzega sobie prawo do wysyłania maili (newsletterów) do zarejestrowanych użytkowników.

 12. Administracja serwisu mają prawo usunąć całość lub część wpisów łamiących ten regulamin, a ich autorom zablokować możliwość uczestnictwa w dyskusjach na forum.

 13. Serwis może przekazać dane użytkowników forum sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Nie przekazuje natomiast innym osobom lub instytucjom w jakimkolwiek innym celu zgromadzonych danych użytkowników portalu.

 14. Powyższy regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania. Administracja portalu dobra-opieka.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Zmiany wchodzą w życie z chwilą ich publikacji na stronie dobra-opieka.pl w zakładce „regulamin” i dotyczą wszystkich użytkowników.

 15. Rejestrując się na portalu akceptujesz regulamin.